Inicjatywa Społeczna – wypowiadamy posłuszeństwo

Z uwagi na zaistniałą katastrofalną sytuację w Polsce, aby uchronić Rzeczpospolitą od upadku i dla ratowania gospodarki, historii, nauki, języka i tożsamości narodowej (obywatelskiej) dzisiaj powołujemy do życia „Inicjatywę Społeczną”, która wypowiada posłuszeństwo.

Zadaniem ogólnopolskiej inicjatywy będzie ponadpartyjna mobilizacja wszystkich środowisk od lewa do prawa, dla których dobro Ojczyzny jest bezdyskusyjne. Punktem wyjścia jest deklaracja, że do Inicjatywy Społecznej nie przyjmujemy nikogo z tzw. karuzeli politycznej której początek zaistniał w roku 1989 i trwa do dziś. Nikt z wcześniejszych posłów, senatorów i ministrów „karuzeli” nie ma co szukać w tej inicjatywie. Zasadą będzie pełne ujawnienie wszelkich działań partyjnych, politycznych, gospodarczych i agenturalnych. Powołana Inicjatywa Społeczna szanuje każdego człowieka bez względu na płeć, kolor skóry, religię, światopogląd czy orientację seksualną. Odrzucamy skrajne zachowania zarówno z lewej, jak i prawej strony politycznej. Naszym zadaniem jest i będzie odbudowa relacji międzyludzkich i spowodowanie, że to uczciwi obywatele RP będą włodarzami naszych wsi, miast i Rzeczpospolitej.

Masz już dość tej całej „karuzeli”, sam zostań liderem w swojej społeczności. Nadszedł czas, żeby pracować dla dobra Polaków, jak również dla Twojego dobra, a nie dla tych, którzy trzymają w ręku haki na tych, którzy nazywają siebie wybrańcami narodu.

Jeżeli nie jest Tobie obojętny Polak i Polska i chciałbyś dołączyć do tej inicjatywy, jesteś jak my zwykłym człowiekiem, ten apel jest do Ciebie. Dołącz do nas już dziś i zacznij z nami zmieniać naszą Polskę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *