Strajk ludzi niezadowolonych – No logo

Polska Liberalna, Strajk Przedsiębiorców oraz Alternatywa Społeczna wzywa do udziału w pokojowym proteście przeciwko polityce rządu, która swoim nieudolnym działaniem doprowadziła do drożyzny, której nie mieliśmy od 30 lat.
To jest apel nie tylko do przedsiębiorców ale i zwykłego Kowalskiego. Jeżeli przedsiębiorcy zaczną zamykać swoje firmy, to co się stanie z nami, zwykłymi ludźmi. Czy wszyscy znajdziemy zatrudnienie w spółkach Skarbu Państwa?!

Możesz biernie przyglądać się sytuacji gigantycznego wzrostu cen ale
możesz też spróbować coś zrobić.

Główny strajk odbędzie się w środę 23.02.2022. Przybywajcie na godz.11:00.
Twoja obecność i Twój głos są bardzo ważne!

Będziemy na Was czekać już od poniedziałku 21.02.2022 od godziny 12:00. Oglądajcie nasze relacje, będziemy na bieżąco informowali o sytuacji przed Sejmem.

POSTULATY :
 ⚫️🟡 MAMY DWA POSTULATY:
1. ABOLICJA
Będziemy mieć projekt abolicji podatkowej dla małych, miko i średnich przedsiębiorstw brzmiącej prosto jak ustawa Wilczka.
Firmy z sektora MMSP, które w 2022 roku zapłacą podatki wedle zasad z 2021 roku, nie poniosą żadnych konsekwencji finansowych.
Niech nowy ład dotyka korporacje i banki. Abolicja dla MMSP pozwoli zatrzymać podwyżki cen towarów i usług.


2. WYRÓWNANIE W PENSJACH WZROSTU KOSZTÓW i FINANSOWANIE POMOSTOWE
Wiele nawet średnich przedsiębiorstw stanęło wobec szoku cenowego związanego ze skokowym wzrostem cen energii.
Potrzebujemy czasu na reorganizację, by uratować miejsca pracy i dać pracownikom podwyżki, aby nie stracili na podwyżkach cen gazu i prądu.
Dlatego domagamy się, aby premier lub właściwy minister wydał zarządzenie dla podległych mu prezesów kontrolowanych przez państwo spółek energetycznych, aby wszystkie rachunki zostały skorygowane w ten sposób, aby terminy płatności wydłużono do 48 miesięcy. To pozwoli na podwyżki pensji dla pracowników i pozwoli przetrwać firmom budowanym przez lata niespodziewany szok cenowy, uchroni ich przed niepotrzebnymi bankructwami i dać czas na przekształcenia.


⚫️🟡 UCZESTNICWO
3. Demonstracja jest w środku tygodnia i całodzienna. Jeśli nie masz czasu, aby zadbać o interesy swojej firmy w środku tygodnia to dajesz jasny sygnał politykom, że ceny gazu i prądu mogą wzrosnąć jeszcze ze 3 razy, bo tobie na tyle świetnie idzie, że nie interesujesz się aktualnymi podwyżkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *