O naszym programie

O naszym programie

Szanowni Państwo!

Przyjęliśmy zasadę iż program naszej partii jest w ciągłej budowie. Docelowo chcemy aby po dojściu do władzy, Alternatywa Społeczna posiadała już gotowe rozwiązania kluczowych problemów Polski takich jak Służba Zdrowia, Obrona Narodowa, Edukacja, Wymiar Sprawiedliwości i wielu, wielu innych zagadnień, czy to w formie gotowych ustaw lub rozporządzeń, czy to w formie gotowej strategii rozwoju. 

Stąd przedstawione zagadnienia proszę traktować jako nasze wyjściowe propozycje. Jesteśmy gotowi na sugestię Państwa zarówno co do rozszerzenia lub zmiany zaproponowanych przez nas rozwiązań, jak również dodania kolejnych zagadnień jakimi według Państwa powinniśmy się zająć. 

Jeśli chodzi o sformułowanie programu, to powołaliśmy Komisję Programową, której zadaniem będzie koordynacja prac nad Programem oraz przygotowaniem jego gotowej, ostatecznej wersji na moment kiedy rozpocznie się kampania wyborcza.  

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w pracach Komisji Programowej oraz dyskusji o tym, jak nasza Polska marzeń powinna wyglądać. Przyszłość Polski nie zależy od polityków, ale od nas i tego jak bardzo będziemy chcieli mieć wpływ na jej kaształt, strategię i rozwój. Wszystko w naszych rękach.

Jeszcze raz zapraszam do czynnego udziału w pracach Komisji Programowej.

Prezes Alternatywy Społecznej

Krzysztof Przybylak

Jaka jest Twoja reakcja?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow